Przejdź do treści
Targi WARSAW METALTECH 2024

Tegoroczne targi WARSAW METALTECH (23-25 stycznia), przyciągnęły tłumy firm, ekspertów i praktyków. Hala targowa była przepełniona, a uczestnicy mieli okazję wziąć udział nie tylko w rozmowach biznesowych, ale także w konferencjach dostarczających praktycznej wiedzy.
 

 

Targi doskonałą okazją do nawiązania relacji biznesowych, prezentacji innowacyjnych technologii oraz wymiany wiedzy i doświadczeń. WARSAW METALTECH to miejsce, gdzie innowacje spotykają się z praktycznym zapotrzebowaniem, a potencjał branży jest wykorzystywany do maksimum.

 

W tym roku nasze stoisko współdzieliliśmy z firmami:

  • NOTA Zakład Mechaniki Precyzyjnej Stanisław Szymczyk, 
     

  • Grupa MARAT Sp. z o.o.,

  • Sulichrec Sp. z o.o.,

  • Respect Energy.

 

Kongres "Innowacje w Obróbce Metali"

Nieodłączną częścią targów był kongres „Innowacje w obróbce metali”, organizowany przez Klaster Przemysłowy Evoluma oraz Centrum Przemysłu 4.0 Politechniki Śląskiej. Podczas tej części targów omówiono najnowsze trendy, systemy narzędziowe, aspekty związane z robotyzacją i automatyzacją, a także regulacje prawne związane z zieloną transformacją. Praktyczna wiedza, którą uczestnicy wynieśli z konferencji, z pewnością znajdzie zastosowanie w codziennej pracy.

 

Nagroda dla Innowacyjności

Niezwykłym wyróżnieniem była o nagroda przyznana dla Klastra Przemysłowego Evoluma w kategorii "Innowacyjność" od Ptak Warsaw Expo. To potwierdzenie, że jako Klaster nie tylko stoimy na bieżąco z trendami, ale także przodujemy w innowacjach. Dziękujemy za uznanie i motywację do dalszego rozwoju.

 

WARSAW METALTECH 2024 to nie tylko kolejna edycja targów, to wydarzenie, które kształtuje przyszłość branży metalowej. Dla tych, którzy chcą być na bieżąco z nowościami, z pewnością nie można przegapić następnej edycji. To tu zaczyna się przyszłość metalurgii!