Przejdź do treści

Kontakt

Evoluma Klaster Przemysłowy

Koordynator Centrum Promocji Innowacji i Rozwoju

15-540 Białystok, ul. Żurawia 71 lok. 2.04
    (Białostocki Park Naukowo-Technologiczny)

+48 85 722 24 56

biuro@evoluma.pl

NIP: 542-293-93-11
REGON: 200026571
KRS: 0000238335

Biuro

SEBASTIAN RYNKIEWICZ

Sebastian Rynkiewicz

Prezes Zarządu

s.rynkiewicz@evoluma.pl
+48 501 432 426

JANUSZ POULAKOWSKI

Janusz Poulakowski

Dyrektor Operacyjny

j.poulakowski@evoluma.pl
+48 510 233 607

JOANNA KORYCIŃSKA

Joanna Korycińska

Kierownik biura

j.korycinska@evoluma.pl
+48 574 900 141

Dział Projektów Komercyjnych

ANNA_RYNKIEWICZ

Anna Rynkiewicz

Doradca Strategiczny

a.rynkiewicz@evoluma.pl
+48 505 042 909

KATARZYNA ZYSK

Katarzyna Zysk

Konsultant ds. Projektów

k.zysk@evoluma.pl
+48 720 822 456

Dział Relacji Biznesowych

SYLWIA KRÓL

Sylwia Król

Specjalista ds. Relacji Biznesowych

s.krol@evoluma.pl
+48 790 110 004

Dział Projektów Rozwojowych

JANUSZ POULAKOWSKI

Janusz Poulakowski

p.o. Kierownika Działu

j.poulakowski@evoluma.pl
+48 510 233 607

EDYTA STANKIEWICZ-PIETROW

Edyta Stankiewicz-Pietrow

Starszy Specjalista ds. Projektów

e.stankiewicz@evoluma.pl
+48 535 823 264

MACIEJ TOMASZEWSKI

Maciej Tomaszewski

Specjalista ds. Projektów

m.tomaszewski@evoluma.pl
+48 790 110 072 

Dział Marketingu i Promocji

MARCIN SZCZYTKO

Marcin Szczytko

Specjalista ds. Marketingu i Promocji

m.szczytko@evoluma.pl
+48 792 703 202 

Dział HR

EWA JONCZYK

Ewa Jończyk

HR & Product Manager

e.jonczyk@evoluma.pl
+48 606 660 712 

EWA MASZKE

Ewa Maszke

Asystent HR

e.maszke@evoluma.pl
+48 790 110 077 

Dział Kooperacji Technologicznej

JUSTYNA RZEPKA

Justyna Rzepka

Specjalista ds. Kooperacji Technologicznej

j.rzepka@evoluma.pl
+48 609 277 171

MARCIN SZCZYTKO

Marcin Szczytko

Konsultant ds. Kooperacji Technologicznej

m.szczytko@evoluma.pl
+48 792 703 202