Przejdź do treści
GZW Tech ERKO

18 kwietnia w siedzibie naszego klastrowicza ERKO, równolegle z konferencją Robotics pt. Automatyzacja i Robotyzacja w ERKO vol. 2" odbyła się kolejna w tym roku edycja Grup Zaawansowanej Współpracy Technologicznej (GZW Tech).

Uczestnicy mieli okazję nie tylko poszerzyć swoją wiedzę podczas paneli eksperckich, ale także wymienić się cennymi doświadczeniami i dobrymi praktykami. 

Podczas konferencji, uczestnicy mieli okazję wysłuchać prelekcji wybitnych specjalistów, między innymi: 

  • Marcin Pawlak z firmy Erko, który przedstawił inspirujące Case Study projektów związanych z automatyzacją i robotyzacją, 
  • Piotr Kowalewski z Centrum Badawczo Rozwojowego w Jonkowie, który podzielił się swoją wiedzą na temat najnowszych trendów w dziedzinie technologii przemysłowej,
  • Michał Osiecki z firmy Omron, który przedstawił możliwości automatyzacji dostępne dzięki innowacyjnym rozwiązaniom firmy.

Po części konferencyjnej, uczestnicy mieli okazję wziąć udział w praktycznych warsztatach na hali produkcyjnej, gdzie mogli zapoznać się z dziewięcioma zautomatyzowanymi gniazdami produkcyjnymi. 

Nie zabrakło także czasu na networking, podczas którego uczestnicy mieli szansę nawiązać nowe kontakty biznesowe i wymienić się spostrzeżeniami. 

Partnerem wydarzenia był renomowany lider w dziedzinie automatyzacji przemysłowej - Omron.bel.

Dziękujemy wszystkim za udział!