Przejdź do treści
GZW Tech - Solidexpert

Organizowane wraz z firmą SOLIDEXPERT spotkanie GZW Tech pod tytułem „3DEXPERIENCE TOUR: FROM VISION TO VALUE” odbyło się 23 maja 2024 roku na Stadionie Miejskim w Białymstoku. Wydarzenie przyciągnęło wielu entuzjastów nowoczesnych technologii, którzy mieli okazję zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami oferowanymi przez platformę 3DEXPERIENCE.

Wartościowe inspiracje

Uczestnicy mogli wysłuchać serii inspirujących prelekcji, które dostarczyły wielu cennych informacji na temat zarządzania projektami, efektywnej komunikacji w zespołach oraz nowoczesnych rozwiązań chmurowych w inżynierii.

Prelegent Kamil Wilkosz przedstawił, jak zarządzać projektem i delegować zadania w oparciu o jedno źródło danych. W dalszej części, Maciej Szymula omówił efektywną komunikację między zespołami, co spotkało się z dużym zainteresowaniem uczestników.

Rafał Martusewicz, Maciej Szymula, Mateusz Chmiel oraz Damian Tyniecki wspólnie zaprezentowali modyfikacje modelu, analizę numeryczną i dokumentację elektryczną w środowisku chmurowym, co stanowiło jedną z najciekawszych części konferencji.

Specjalnym gościem wydarzenia był Marcin Sitkiewicz z DASSAULT SYSTEMES, który poruszył temat bezpieczeństwa danych projektowych. Mateusz Mydlak zaprezentował procesy zatwierdzenia oraz raportowania problemów projektowych, a także przygotowanie Inżynierskiej Listy Materiałowej (eBOM) zintegrowanej ze strukturą modelu CAD.

Łukasz Ogrodowczyk skupił się na przygotowaniu technologii obróbki detalu w środowisku 3DEXPERIENCE z użyciem aplikacji DELMIA. Tomasz Jacher z kolei omówił tworzenie stanowiska zrobotyzowanego i programowanie robota off-line w tej samej aplikacji.

Prezentacja Witolda Mierzejewskiego z DASSAULT SYSTEMES dotycząca symulacji procesów produkcyjnych z wykorzystaniem cyfrowego bliźniaka oraz wystąpienie Wojciecha Kowalczyka na temat robotyzacji procesów obróbki skrawaniem ze wsparciem platformy 3DEXPERIENCE również cieszyły się dużym zainteresowaniem uczestników.

Ciekawym punktem agendy była także wycieczka po Stadionie Miejskim - pomogło to zaktywizować networking w atrakcyjnej formie.

Podsumowanie

Kolejne w tym roku GZW Tech „3DEXPERIENCE TOUR: FROM VISION TO VALUE” okazało się bardzo udanym wydarzeniem. Uczestnicy otrzymali zastrzyk merytorycznej wiedzy podczas prezentacji możliwości platformy 3DEXPERIENCE.

Więcej o platformie TUTAJ.