Przejdź do treści
Air Liquide Polska Sp. z o.o.
Air Liquide Polska Sp. z o.o.
31-358 Kraków, ul. Jasnogórska 9
+48 12 62 79 300
airliquide.polska@airliquide.com
pl.airliquide.com
Air Liquide Polska Sp. z o.o.

O firmie

Grupa Air Liquide, obecna w 73 krajach, zatrudniająca około 67 100 pracowników i obsługująca ponad 3,9 miliona klientów i pacjentów, jest światowym liderem w dziedzinie gazów, technologii oraz usług dla przemysłu i ochrony zdrowia. Naszym celem jest osiągnięcie pozycji lidera w naszym biznesie, zapewnienie wyników w perspektywie długoterminowej i przyczynianie się do zrównoważonego rozwoju, mocno angażując się w będące w centrum strategii zmiany klimatyczne oraz transformację energetyczną.

Air Liquide czerpie ze swego ponad 100-letniego doświadczenia przy opracowywaniu specjalistycznych gazów, urządzeń i usług dla procesów spawania, cięcia, powlekania, podgrzewania oraz obróbki podzerowej dla branży obróbki metali.

Grupa rozpoczęła działalność w Polsce w 1995 roku i obecnie zatrudnia ponad 1200 pracowników.

Kluczowe produkty

Spawalnicze gazy osłonowe
Gazy laserowe
Gazy do zastosowań płomieniowych
Sprzęt i usługi

Procesy

Air Liquide w Polsce proponuje najlepszą ofertę, opartą na lokalnym i aktywnym zespole pracowników, wspieranych wszechstronnymi zasobami Grupy w zakresie inżynierskim, technologicznym i bezpieczeństwa. Sieć naszych ekspertów pozostaje do dyspozycji, by opracować optymalne rozwiązania dla Państwa potrzeb w zakresie obróbki cieplnej, obróbki powierzchni oraz technik spawania i cięcia.

Air Liquide Polska Sp. z o.o.